Beskrivelse
Om hende
Dette er for at gøre dig opmærksom på nogle af de seneste autentiske, livagtige sexdukker i vores butik; Præsident Obama Sex Doll, Best Elf Sex Doll og Satomi Sex Doll. Disse utroskabsdukker er lavet til at ligne rigtige mennesker på alle måder, hvilket sikrer, at hver kontur af dukkerne er lige så realistisk som kvindernes.
Lavet af en eksklusiv type og kvalitetsmateriale som medicinsk silikone og TPE har denne type ægte sexdukker en uovertruffen kødelig følelse. Lige fra huden, der er specielt designet til at være glat til ekstremiteterne i dukkerne, der kan bøje sig til næsten enhver position, garanterer dukkerne dig så tæt på den virkelige livsoplevelse som muligt.
Vælg det forbudte med vores præsidentdukke, det mest populære produkt, eller gå til mytens rige med din lille nisse. Satomi-dukken er slank, elegant og stereotypt japansk, perfekt til dem, der ønsker at tilføje noget krydderi til deres sexliv.
Uanset om det er for at have noget, der kan ledsage en i sengen eller bare noget, man kan more sig med, er enhver sexdukke lavet af en mester, hvis hovedbillede er at have vellavede, yderst holdbare sexdukker. På grund af disse grunde er vores lagre tilstrækkeligt varierede til at fange købers præferencetilbøjeligheder, da vi er sikre på at tilfredsstille kunden.
Føl, at du elsker den ægte vare med monster-sex-dukker såsom President Obama Sex Doll, Best ElfSexDoll og SatomiSexDoll.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 170 cm |
| Øvre bryst | 80 cm |
| Nedre bryst | 61 cm |
| Talje | 54 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Arm | 67 cm |
| Ben | 90 cm |
| Fod | 22 cm |
| Nettovægt | 38 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
Dukkegalleri



















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.