Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 155 cm |
| Øvre bryst | 102 cm |
| Nedre bryst | 64 cm |
| Talje | 60,5 cm |
| Hofte | 107 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Benlængde | 81 cm |
| Lår | 56,5 cm |
| Armlængde | 59 cm |
| Eneste | 21 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Mundtlig dybde | 10 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
| Nettovægt | 43 kg |
Dukkegalleri



















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.