Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 175 cm |
| Buste | 90 cm |
| Talje | 76 cm |
| Hofte | 99 cm |
| Arm | 71 cm |
| Skulder bredde | 47 cm |
| Benlængde | 84 cm |
| Fodlængde | 27 cm |
| Penis længde | 15 cm / 25 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 13 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
| Nettovægt | 54 kg |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.