Beskrivelse
Om hende
Den mest realistiske kendis-sex-dukke på hylderne i dag, mød vores kattekvindedukke. Denne skønhed med læderremme er med i mange videoer og en masse sexdukkeporno, og hvis du er en kurvet sexdukkeelsker, er denne noget for dig.
Tilsløret af en lædermaske er den hyperrealistiske sexdukkes lysebrune ansigt smukt foret med dukkemakeup, og hendes pertentlige røde læber ser lækre ud.
Hendes sømløst fastgjorte hals er lavet af silikone, og den barmfagre dukkes læderensemble overlader lidt til fantasien og fremhæver de tonede lår på den høje sexdukke.
Hendes tykke lår er i perfekte proportioner til hendes glatte dukkerøv, og den luksuriøse sexdukke føles ligesom ægte hud med varmeevner, så du altid har en varm sexdukke.
Catwoman er meget fleksibel, og det har vi taget i betragtning her, da vi har givet denne smukke sexdukke et komplet metalskelet, der har et komplet bevægelsesområde og er meget fleksibelt. Så bare rolig, den kvikke dukke KAN udspille den fantasi.
Hun kommer med et lille dukkeetui og en mikrofiberklud til rengøring. Cat woman vil blive sendt med stille emballage, og du vil få din diskrete dukke inden for få dage efter din bestilling.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 159 cm |
| Bryst | 90 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 98 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Benlængde | 75 cm |
| Armlængde | 56 cm |
| Fodlængde | 20 cm |
| Nettovægt | 41 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri










































































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.