Beskrivelse
Om hende
Den blå hår asiatiske sexdukke blev skabt ud fra en asiatisk design tegneserie af din sexdukke. I Krisydoll sexdukkepornoen er der masser af sexede kvindelige sexdukker, som kan tilpasse dine derfra. Sexdukkens reelle størrelse kan være rettet online, men den kan ændres for dig ved køb.
Den mest avancerede robot-sexdukke har både metaller og elastiske materialer i skelettet. Når du kommer hjem, vel vidende at der er splitgate-sexdukken, der venter på at glæde dig, vil du løfte dit humør. Sexdukken j_17 ajdoll-pakken indeholder sexdukketilbehør for at få dig til at se fordelene ved prøven af tep sexdukke.
Den 18-køns dukke kneppet robot-brugerdefinerede dukke er designet med de specifikationer, du giver. Wanga-dukker er skabt til at give dig uovertruffen tilfredsstillelse ved hver sex-session.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 170 cm |
| Øvre Buste | 83 cm |
| Under Bust | 58 cm |
| Talje | 56 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Ben | 90 cm |
| Fod | 21 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.