Beskrivelse
Om hende
Som lesbisk med sexdukketilbøjeligheder er der kun ét logisk valg: denne sexdukke til laboratoriespil med de perfekte proportioner. Det realistiske kvindekøn kaldes Janice Griffith-sexdukken, og af alle de forskellige typer sexdukker, vi har gennemgået, ser denne sexdukke i naturlig størrelse ud til at være den eneste, der brugte dem, der brugte hendes højre ryg. De laver virkelig ikke sexdukker i naturlig størrelse som hende længere, og hun er for kvinderne og mændene, der kan klare alt det; hun er ikke en sexdukke for drenge. Faktisk, ifølge dokumentaren på HBO, bruger kvinder med ægte sex dukken Janice til deres fornøjelse, og hun er ikke for alle. Sex med realistiske kærlighedsdukker som hende er en oplevelse, vi ønsker for alle mindst én gang i deres liv. Alt du behøver er en fleksibel ryg og et indfald.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 170 cm D-skål |
| Skulder | 36 cm |
| Øvre Bryst | 84 cm |
| Nedre Bryst | 62 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Låromkreds | 50 cm |
| Kalveomkreds | 30 cm |
| Ben Længde | 85 cm |
| Fødder Længde | 22 cm |
| Nettovægt | 37,5 kg |
| Munddybde | Ikke tilgængelig |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.