Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 168 cm |
| Plné poprsí | 83 cm |
| Pod poprsím | 63 cm |
| Pás | 63 cm |
| Boky | 84 cm |
| Šířka paže | 60 cm |
| Šíře ramen | 37 cm |
| Délka nohy | 91 cm |
| Délka chodidla | 23 cm |
| Hloubka vagíny | 21 cm |
| Anální hloubka | 14 cm |
| Čistá hmotnost | 38 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.