Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 168 cm |
| Horní část hrudníku | 72 cm |
| Spodní část hrudníku | 65 cm |
| Pás | 60 cm |
| Boky | 103 cm |
| Rameno | 38 cm |
| Paže | 72 cm |
| Noha | 87 cm |
| Chodidlo | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 41 kg |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
Galerie panenek



















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.