Popis
O ní
Soukromníkům, spíše tajnůstkářům, se nelíbí, že jejich podnikání je venku. Místo toho by o nich a o tom, co dělají, nikdo nevěděl, ale to nezbavuje skutečnost, že mají stejně sexuální fantazie. Jejich sexuální fantazie jsou důvodem, proč jsou pro ně dokonalými sexuálními panenkami dospělé milostné panenky. Tyto skutečné panenky jsou maličké a neměly by problém projít za obyčejnou panenku, kdyby je viděl někdo, kdo o těchto živých panenkách neví skoro nic. Aury patří do skupiny sexuálních panenek plné velikosti.
Tato panenka ze skutečného života má malé zakřivené tělo s dokonalými prsy a zadečkem, což jí dodává vzhled jako hrací panenka a zároveň vzhled skutečné sexuální panenky. Tuto zasranou panenku můžete snadno držet a umístit ji do libovolné polohy podle vašeho výběru, aniž byste si zlomili kost, a po použití ji rychle uskladníte.
Pokud máte rádi své podnikání v soukromí a chcete, aby vaše soukromé podnikání zůstalo soukromé za všech okolností, a to i v neočekávaných situacích, Aury je perfektní sexuální panenka v životní velikosti, kterou si můžete pořídit. Tato ženská sexuální panenka vám umožní žít svůj dvojitý životní styl, chovat se normálně a také předvádět své sexuální fantazie, aniž by to někdo zjistil.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsa | 84 cm |
| Pás | 59 cm |
| Boky | 87 cm |
| Délka nohy | 85 cm |
| Délka chodidla | 21 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Čistá hmotnost | 35 kg |
Galerie panenek




















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.