Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Velikost těla | D pohár 164 cm |
| Čistá hmotnost | 40 kg |
| Plné poprsí | 79 cm |
| Pod poprsím | 61 cm |
| Pás | 57 cm |
| Boky | 93 cm |
| Délka chodidla | 21 cm |
| Rameno | 31 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Hloubka konečníku | 15 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.