Popis
O ní
Představení Sex Doll Vietnam, Nick Cage Sex Doll a nakonec dva v jednom – Muž Sex Doll Ass a Cock. Tyto realistické hračky vyrobené z krásných látek a dobře vyřezávané jsou zaměřeny na to, aby vám přinesly tu nejsytější fantazii.
Náš nejprodávanější produkt – Sex Doll Vietnam je neuvěřitelně realistická sexuální panenka Barbie, která vypadá jako skutečný model; s kůží jemnou na dotek, kloubovou strukturou, která se dokáže ohnout při jakémkoli pohybu, a se správnými proporcemi ženského těla. Má možnosti, které si člověk může vybrat jako barvu vlasů, barvu očí, velikost prsou a další.
Pro ty lidi, kteří chtějí mít takové nadšení pro celebrity ve své sexuální aktivitě, je naše sexuální panenka Nick Cage ta nejvhodnější. Navrženo tak, aby připomínalo velkou hollywoodskou legendu; tato panenka mužské lásky zaručuje skutečný dotek a pocit hollywoodské legendy.
V neposlední řadě vám představujeme naši kolekci Male Sex Doll Ass & Cock – kolekci pro ty, kteří chtějí získat ten nejpříjemnější zážitek bez dalších emocí. Tato mužská postava je jako život a je plně funkční a stimulující mužské torzo s texturovaným análním otvorem nebo dokonce vibrujícím kohoutkem.
Buďte připraveni užít si ty nejlepší elektronické a realistické milostné panenky, u kterých je dnes zaručena trvanlivost!
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | Pohár C 160 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| poprsí | 83 cm |
| Pás | 53 cm |
| Boky | 92 cm |
| Rameno | 36 cm |
| Paže | 50 cm |
| Ruka | 15 cm |
| Noha | 85 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Hloubka pochvy | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.