Popis
O ní
Existuje mnoho důvodů, proč si lidé kupují roztomilou sexuální panenku, ale některé z nejoblíbenějších důvodů zahrnují: společnost, být milován, a na to existují levné panenky. Sexuální panenky jsou vyráběny v různých velikostech, tvarech a barvách, aby si každý našel tu pravou.
Nejoblíbenější nafukovací panenka pro muže, která má plnou hlavu vlasů a tělo, které vypadá jako skutečná žena. Lidé dávají přednost realistické panence.
Sexuální panenky pro sexuální delikventy jsou také užitečné, aby se nedostaly do problémů. Se sexuální panenkou mohou plnit všechny své fantazie a přesto říci mimo nebezpečí. Pro sexuální delikventy jsou sexuální panenky krokem správným směrem. Nejoblíbenější sexuální panenkou jsou ale velké sexuální panenky, protože mají více křivek než jakýkoli jiný typ panenky. Ideální pro opravdový sex s panenkou. Většina lidí se chce s těmito panenkami jen vyblbnout, aniž by něco zdržovali.
Chcete-li získat nejlepší nabídku na sexuální panenky, můžete vygooglovat sex dolls v mém okolí, abyste viděli nabídky, které můžete získat n sex dolls.
Nežili jste, dokud jste nezkusili sexuální panenku.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsa | 87 cm |
| Pás | 58 cm |
| Boky | 88 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 22 cm |
| Anální hloubka | 18 cm |
Galerie panenek






















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.