Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Linie prsou | 88 cm |
| Linie pasu | 55 cm |
| Hip Line | 86 cm |
| Šíře ramen | 37 cm |
| Délka nohy | 85 cm |
| Délka paže | 58 cm |
| Stehenní linie | 44 cm |
| Linie lýtek | 29 cm |
| Velikost nohou | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.